EXPO Wedding Fashion Ukraine

Це одночасно міжнародна виставка весільних брендів і fashion-покази останніх колекцій суконь українських дизайнерів. Інтерес до неї зростає з року в рік.

Цифри говорять

В 2016 году, в EXPO WFU приняло участие 16 кращих українських компаній, приїхало близько 80 байеров з13 країн, пройшло 16спеціальних fashion-показів і фінальний гала-показ. Було продемонстровано близько 600 весільних суконь, відвідало 3 000 гостей, висвітлювали захід 25 ключових медіа країни.

У 2017 році ми показали 24 колекції,у виставці взяло участь 22 компанії. Приїхали представники торгових мереж, баєри більш, ніж з 20 країн: Росія, Італія, Німеччина, Нідерланди, Австрія, Франція, Туреччина, Ізраїль, Білорусь, Молдова, Латвія, Литва, Греція, Польща, Словаччина, Словенія, Албанія, Азербайджан, Казахстан, США, Індонезія.

В цілому було показано близько800 суконь на подіумі і тисячі в шоу-румах.

Всього виставку відвідало більше 5000 чоловік.

Професійніше рівень

У шоу-румах EXPO WFU підписані десятки договорів про співпрацю із зарубіжними байерами. Кожен зазначив, наскільки професійно організований WFU: від оформлення подіуму до таймінгу всього заходу, від роботи оргкомітету до гала-показу, яким традиційно завершується WFU. Вищу оцінку українському заходу поставили експерти міжнародного весільного порталу Wed-Planet, що спеціально приїхали до Києва.

Хочете отримувати останні новини EXPO WFU?

TOP